APARTIMIZ HAKKINDA

img-small7

KENDİNİZİ EVİNİZDE GİBİ HİSSEDECEKSİNİZ...

Akın kız apart Profesyonel kadrosuyla siz üniversiteli gençlerimize modern, güvenilir, seviyeli, yaşam alanları sunmaktadır. Kendi odanızdaki konforu size aratmayacaktır.
Öğrencilerimizin ve ailelerinin istekleri doğrultusunda sürekli kendini yenileyecek;
Türkiye'nin dört bir tarafından gelen kız öğrencilerimize aile ortamı sağlarken, ailelerinin de gözlerinin arkada kalmayacakları güvenli, huzurlu bir ortamı sizler için oluşturmuştur.
Apartımız Şehrin merkezinde ve Üniversitelere çok yakın olduğu için öğrencilerimiz şehrimizin ve üniversitenin tüm imkanlarından (kütüphane, tiyatro, sinema, yemekhane, spor aktiviteleri, sosyal etkinliklerden) 7 gün 24 saat faydalanabileceklerdir.
Öğrencilerimizin güven ve huzur içinde yaşamaları için tüm giriş-çıkışlar 24 saat süreyle özel güvenlik tarafından sağlanmaktadır.
Öğrencilerimizin eğitim süreci boyunca huzurlu, güvenli, kaliteli ve rahat bir ortamda barınma ihtiyaçlarını karşılamak ve bu konuda tüm beklentilerinize eksiksiz cevap vermek, karşınıza çıkabilecek her türlü sorunla profesyonel yöneticilerle özveriyle yaklaşıp çözümler bulmak hedeflerimizdir

KENDİNİZİ EVİNİZDE GİBİ HİSSEDECEKSİNİZ

EVİNİZDEKİ HUZURU RAHATLIĞI ARIYORSANIZ BİZE ULAŞIN

AVANTAJLAR

İNTERNET

24 saat sınırsız internet hizmeti verilmektedir.

ULAŞIM

İki üniversiteye de kolay ulaşım imkanı.

GÜVENLİK

Güvenliğiniz bizim için önemli

KONUM

Eskişehir'in güzelliklerinden mahrum kalmayın

ODALAR

Odalar tek kişilik, iki kişilik ve üç kişilik odalar olarak dizayn edilmiştir.

SICAK SU

24 saat sıcak su hizmeti verilmektedir.
top